Jak nakupovat a Reklamační řád

Jak nakupovat + Reklamační řád

 

O platbě a dopravě

Platba za zboží předem na účet:

Částku převeďte na účet č. 670100-2204137366/6210 u mBank, variabilním symbolem je číslo objednávky.

 

DPD - nejpohodlnější cesta dopravy

Pro většinu zakázek se nejlépe hodí služby DPD - pokud jde o zásilky těžší než 0,5 kg, má přeprava s DPD několik výhod:

 

+ Zásilky doručuje domů, do firem a odběrných míst.

+ Dává příjemcům možnost, aby si sami řídili doručení v aplikaci DPD Kurýr.

+ Průběžně informuje příjemce, který tak má zásilku pod kontrolou.

+ Zjišťuje, jak byli příjemci spokojení s doručením.

 

Protože Česká pošta má nyní celkem složitý systém cen pro různé balíčky, jsou i na vedlesebe.cz ceny poštovného různé - podle váhy balíčku a jeho typu:

Pro zásilky do 0,5 kg se nabídne vhodná cena poštovného automaticky. Při překročení váhového limitu se nastaví cena jako pro běžnou zásilku "do ruky".

Tyto informace jsou platné od března 2018.

 

Důležité informace:

K ceně zakázky bude přičten poplatek 30,- Kč, pokud se jedná převážně o keramiku a zásilka musí být označena jako "křehká"! - Tento krok s Vámi budeme vždy předem konzultovat.

 

Reklamační řád VedleSebe.cz

Reklamační řád se řídí platnými zákony a vždy se snažíme vyhovět. S potěšením mohu konstatovat, že za celou dobu existence e-shopu nebyla řešena ani jedna reklamace.

Přesto: Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 5.1 obchodních podmínek či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí kupující nepoškozené zboží (v nepoškozeném obalu), bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání).

Zboží nelze vracet na dobírku!

Po obdržení vráceného zboží vám obratem vrátíme zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Nevracíme částku za poplatky související s odesláním zboží.

Také nepřebíráme odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů a škod vzniklých neodborným používáním, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi. Na vady tohoto druhu se nevztahuje případná poskytnutá záruka.

Reklamace se nemohou vztahovat na vlastnosti výrobku, které vyplývají z jeho „hand-made“ podstaty. Rukodělné výrobky nemusí být vždy tvarově, barevně a velikostně stejné.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.