Jazyk:  Čeština  English  
Měna:  

Jak nakupovat

O platbě a dopravě

DPD - nejpohodlnější cesta dopravy
Pro většinu zakázek se nejlépe hodí služby DPD - pokud jde o zásilky těžší než 0,5 kg, má přeprava s DPD několik výhod:

+ Zásilky doručuje domů, do firem a odběrných míst.
+ Dává příjemcům možnost, aby si sami řídili doručení v aplikaci DPD Kurýr. odkaz na dpd kuryr
+ Průběžně informuje příjemce, který tak má zásilku pod kontrolou.
+ Zjišťuje, jak byli příjemci spokojení s doručením.

dpd kuryr

Protože Česká pošta má nyní celkem složitý systém cen pro různé balíčky, jsoui na vedlesebe.cz ceny poštovného různé - podle váhy balíčku a jeho typu:
Pro zásilky do 0,5 kg se nabídne vhodná cena poštovného automaticky. Při překročení váhového limitu se nastaví cena jako pro běžnou zásilku "do ruky" nebo "na poštu".
Chcete-li balík "do ruky" nebo "na poštu", je to prostě "balík", jeho cena se nemění podle váhy zakázky a poštou je garantováno rychlé doručení.
"Cenný balík" je další varianta - ale pozor, jen pro zásilky do 20 kg. Doručení poštou trvá cca 3 dny.
Tyto informace jsou platné od září 2015.

Důležité informace:

K ceně zakázky uvedené v systému bude připočten poplatek za dobírku 30 Kč, je-li zvolena platba dobírkou.
K ceně zakázky bude přičten poplatek 30,- Kč, pokud se jedná převážně o keramiku a zásilka musí být označena jako "křehká"! - Tento krok s Vámi budeme vždy předem konzultovat.

Platba za zboží předem na účet:
Částku převeďte na účet č. 670100-2204137366/6210 u mBank, variabilní symbol je číslo objednávky.


Reklamační řád VedleSebe.cz se řídí platnými zákony a vždy se snažíme vyhovět. S potěšením můžeme konstatovat, že za celou dobu existence e-shopu nebyla řešena ani jedna reklamace.

Přesto: Kupující má i zde právo podle odst. 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží (v nepoškozeném obalu), bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Zboží nelze vracet na dobírku. Po obdržení vráceného zboží vám obratem vrátíme zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Nevracíme částku za poplatky související s odesláním zboží.
Také nepřebíráme odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů a škod vzniklých neodborným používáním, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi. Na vady tohoto druhu se nevztahuje případná poskytnutá záruka. Reklamace se nemohou vztahovat na vlastnosti výrobku, které vyplývají z jeho hand-made podstaty. Jako rukodělné výrobky tak nemusí být vždy tvarově, barevně a velikostně stejné.

zpět
if you have to think ... you haven't been Zenned!